Inschrijven
Wat fijn dat je mee wil doen met onze leuke activiteiten.
Lees, om je inschrijving soepel te laten verlopen s.v.p. onderstaande info door.
- Danslessen: klik hieronder eerst op het gewenste seizoen, bekijk daar alle relevante info, klik daarna op lesrooster en schrijf je in. Handig om te weten: je kan desgewenst bovenin het overzicht diverse criteria selecteren!
- Meedoen met een partnerdans: wij besteden dagelijks aandacht aan een goede balans leider/volger in een groep want no partner = not nice dancing! Daarom verwachten we dat je bij afwezigheid jezelf tijdig afmeld zodat wij kunnen anticiperen. Wegblijven zonder afmelden is not done!
- Evenementen: onderaan deze pagina zie je het overzicht activiteiten in de huidige kalenderweek! Start het event in een andere week? Wijzig dan bovenin het overzicht de datum en voila. Klik op het event en bestel je ticket.
- Vragen: kijk hieronder bij veel gestelde vragen want grote kans dat je daar het antwoord vindt.
Seizoenen
-
SEIZOEN APRIL - JUNI 2025
LESROOSTER KOMT ROND 17 MAART ONLINE!
Cursussen- Tijdvak: maandag 14 april t/m zondag 22 juni 2025
- Vakantiedagen: geen
- Aantal lessen: 10 x 1 uur
- Prijs: € 125.- p.p. / € 240.- koppels
- Later instromen: t/m lesweek 2 de volle prijs. Vanaf lesweek 3 wekelijks € 10.- p.p. / 20.- koppel minder!
Proeflessen
- Tijdvak: 14 t/m 20 april (= les 1 van een cursus)
- Prijs: € 8.50 p.p. / € 17.- koppels
- Een proefles geeft geen garantie op een cursusplek!
- Inschrijvingen voor een cursus hebben voorrang op een proefles!
- Na je proefles meedoen met de cursus? Je betaalt t/m lesweek 2 de volledige cursusprijs van € 125.- p.p.. / € 240.- koppels!
LESROOSTER KOMT ROND 17 MAART ONLINE!
-
VERSNELD SALSA EN BACHATA BEGINNERS MAART - APRIL
Tijdens deze versnelde cursussen van 5 lessen x 2 uur behandelen we dezelfde oefenstof als in een cursus van 10 lessen x 1 uur en ben je na afloop helemaal klaar om desgewenst mee te doen met een hoger niveau!
SALSA BEGINNERS 1
- Tijdvak: 14 maart t/m 11 april 2025
- Lesdag: vrijdag 20.00 – 22.00 uur
- Aantal lessen: 5 x 2 uur
BACHATA FUSION BEGINNERS 1
- Tijdvak: 16 maart t/m 13 april 2025
- Lesdag: zondag 16.00 – 18.00 uur
- Aantal lessen: 5 x 2 uur
SALSA BEGINNERS 2
- Tijdvak: 16 maart t/m 13 april 2025
- Lesdag: zondag 17.00 – 19.00 uur
- Aantal lessen: 5 x 2 uur
Algemene informatie
- Prijzen: € 125 p.p. / 240.- koppels
- Later instromen: stuur ons een bericht
- Vakantiedagen: geen
- Proeflessen: geen
-
SEIZOEN FEBRUARI - APRIL 2025
* Reguliere Cursussen van 10 x 1 uur op alle niveaus
* Versnelde cursussen Salsa en Bachata van 5 x 2 uur voor niveau Beginners 1Cursussen van 10 x 1 uur
- Tijdvak: maandag 3 februari t/m zondag 13 april 2025
- Aantal lessen: 10 x 1 uur
- Vakantiedagen: geen
- Prijs: € 125.- p.p. / € 240.- koppels
- Later instromen: t/m lesweek 2 de volle prijs, vanaf lesweek 3 wekelijks € 10.- p.p. / 20.- koppel minder!
Proeflessen
- Tijdvak: 3 t/m 9 februari (= les 1 van een cursus)
- Let op: Voor Versnelde cursussen geen Proeflessen mogelijk
- Prijs: € 8.50 p.p. / € 17.- koppels
- Een proefles geeft geen garantie op een cursusplek!
- Inschrijvingen voor een cursus hebben voorrang op een proefles!
- Na je proefles meedoen met de cursus? Je betaalt t/m lesweek 2 de volledige cursusprijs van € 125.- p.p.. / € 240.- koppels!
Klik hier en bekijk onderaan de pagina het lesrooster
==================================================================
Versnelde cursussen Salsa en Bachata niveau Beginners 1 van 5 x 2 uur
- Tijdvak: maandag 3 februari t/m zondag 2 maart 2025
- Aantal lessen: 5 x 2 uur
- Vakantiedagen: geen
- Proeflessen: geen
- Prijs: € 125.- p.p. / € 240.- koppels
- Later instromen: t/m lesweek 2 de volle prijs, vanaf lesweek 3 wekelijks € 20.- p.p. / 40.- koppel minder!
Veelgestelde vragen
-
Ik wil inschrijven voor een cursus
Ga naar de inschrijfpagina, kies in het rooster een activiteit, klik op “aan- of aanmelden”, volg de stappen en reken eenvoudig en veilig af met iDeal.
Kom je er niet uit? Bekijk dan onderstaande instructievideo met duidelijke stappen die je kan volgen.
Algemene info
- Een cursus bestaat uit een x aantal lessen die wekelijks op dezelfde dag en tijd worden verzorgd. Wij reserveren deze dagen en tijden voor jou zodat je zeker bent van een plekje bij de betreffende cursus.
- Andere lesdagen, lesuren of cursussen vallen niet onder jouw reservering!
- Je bent zelf verantwoordelijk voor het niet kunnen volgen van een les
- Gemiste lessen en uren worden niet gecompenseerd en kan je niet meenemen naar een ander seizoen of als tegoed houden.
- Wisselen van lesdag is in principe alleen mogelijk als het een verzoek tot inhalen betreft. Neem voor zo’n verzoek s.v.p. de spelregels eerst goed door!
- Leider of volger? Bij een cursus dans je als leider (meestal man) of als volger (meestal vrouw)! De keuze is aan jou en geldt voor de hele cursus.
Na je aanmelding ontvang je onze bevestigingsmail met belangrijke info dus lees deze s.v.p. goed door om vervelende misverstanden te voorkomen!
Van Bueno ontvang je ook een mail over het downloaden en instellen v.d. handige en gratis Student App waarmee je inzicht krijgt in jouw profiel, foto, betalingen, videolessen, al je activiteiten, afmelden en inhalen, etc. Maak hier s.v.p. gebruik van en installeer de app! Bekijk hieronder de video over het installeren van de Bueno app:
Geen mail ontvangen? Check je map ongewenste post en voeg info@typicaltropical.nl en mail@bueno.nu toe aan je contactenlijst!
Let op: t/m les 2 hanteren wij de volledige cursusprijs. Vanaf les 3 wordt er wekelijks € 10.- in mindering gebracht. Hou hier rekening mee als je eerst een proefles wil volgen!
-
Ik wil inschrijven voor een proefles
Wij bieden de 1e les van een 10-weeks seizoen ook aan als proefles. Zo krijg je een goede indruk v.d. lessen, docenten, sfeer en locatie. Je bent overigens ook welkom om tijdens de bestaande lessen gezellig te komen kijken. Geef dit dan s.v.p. wel even aan in het contactformulier onderaan de pagina FAQ zodat wij op de hoogte zijn!
Seizoenen met proeflessen in de 1e lesweek
- September
- November
- Februari
- April
Belangrijk om te weten
- Een proefles volgen geeft geen garantie op een cursusplek!
- Cursisten hebben voorrang op een proeflesser. Indien een cursus vol komt zullen wij jouw aanmelding helaas annuleren en je betaling volledig terugstorten.
- Als je na de proefles besluit om mee te doen met de cursus, betaal je t/m lesweek 2 de volledige cursusprijs en ben je in dat geval totaal dus iets duurder uit.
Inschrijven voor een proefles
Ga naar de inschrijfpagina , kies in het rooster een activiteit, klik op “aan- of aanmelden”, kies voor proefles, volg de stappen en reken vervolgens eenvoudig en veilig af met iDeal.
Kom je er niet uit? Bekijk dan onderstaande instructievideo met duidelijke te volgen stappen.
Na je aanmelding ontvang je onze bevestigingsmail met zeer belangrijke info!
Lees deze s.v.p. goed door om vervelende misverstanden te voorkomen!Geen mail ontvangen? Check je map ongewenste post of spam en voeg info@typicaltropical.nl en mail@bueno.nu toe aan je contactenlijst!
-
Wat is mijn lesniveau?
Per dansstijl hanteren wij verschillende niveaus en benamingen.
Meedoen op het juiste niveau is belangrijk en om daar meer duidelijkheid over te krijgen kan je onderstaande dingen doen- Klik hieronder op de dansstijl die je wil volgen en check jouw niveau.
- Doe mee met een proefles maar hou er rekening mee dat als je daarna besluit om mee te doen met de cursus een proefles geen garantie geeft op een cursusplek en je ook iets duurder uit bent !
- Kom kijken bij een lopende cursus en je krijgt naast het niveau ook gelijk een goed beeld van niveau, sfeer en docenten. Geef je komst s.v.p. wel eerst even aan via het contactformulier onderaan de pagina FAQ!
-
Welke kleding en schoenen kan ik het beste dragen?
Wij adviseren makkelijk zittende kleding en schoeisel waarin je je comfortabel voelt. Dans je op hoog niveau dan zijn speciale dansschoenen- en kleding wellicht een pré.
Schoenen met donkere rubber zolen zijn NIET toegestaan want veroorzaken vaak zwarte strepen op onze dansvloer. -
Bekijk alle meest voorkomende vragen
Klik HIER voor alle meest voorkomende vragen en antwoorden.